הזרקות בוטוקס וחומצה היאלרונית תוצאה מדהימה דגש על המראה הטיבעי

הזרקות בוטוקס הפכו לשם נרדף להשגת מראה צעיר ומתחדש, המציעים פתרון לא פולשני למאבק בסימני ההזדקנות. כאחד ההליכים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בעולם, בוטוקס זכה לשבחים על יעילותו בהפחתת הופעת קמטים וקמטוטים, שיפור קווי המתאר של הפנים ושיקום גוון צעיר יותר.

קליניקת ניחוחות גאים להציג מבצע בוטוקס 3 אזורים רק ב990 ש”ח!!

הזרקות בוטוקס בזכרון יעקב – למי זה מתאים?

הזרקות בוטוקס בזכרון יעקב מתאימות לנשים וגברים המעוניינים לטפל בקמטים דינמיים הנגרמים על ידי תנועות פנים חוזרות ונשנות, כגון קמטי זעף, קמטי מצח ורגלי עורב. המועמדים האידיאליים להזרקות בוטוקס כוללים את אלו המבקשים להשיג מראה חלק ורענן יותר מבלי לעבור פרוצדורות כירורגיות פולשניות. עם זאת, ייתכן שהבוטוקס לא יתאים לאנשים עם מצבים רפואיים מסוימים או אלרגיות לבוטולינום טוקסין.

סופרנו טיטניום | Soprano Titanium

במה הזרקת בוטוקס עדיפה על פני שיטות טיפול אחרות.

שלא כמו מתיחת פנים כירורגית או חומרי מילוי עוריים, הכוללים חתכים או הזרקות להחזרת נפח ומוצקות לעור, בוטוקס פועל על ידי שיתוק זמני של השרירים הבסיסיים האחראים לקמטים דינמיים. גישה ממוקדת זו מאפשרת שליטה מדויקת על הבעות הפנים, וכתוצאה מכך מבטיחה מראה חלק וצעיר יותר מבלי לשנות את קווי המתאר הטבעיים של הפנים. בנוסף, הזרקת בוטוקס דורשת זמן השבתה מינימלי, מה שהופך אותם לאופציה אידיאלית עבור אנשים עם אורח חיים עמוס.

היתרונות של הזרקת בוטוקס

אחד היתרונות העיקריים של הזרקת בוטוקס הוא יכולתה להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים, וכתוצאה מכך ליצור הבעת פנים רגועה וצעירה יותר. על ידי מיקוד בשרירים ספציפיים, ניתן להשתמש בבוטוקס גם כדי להרים ולחטב את הגבות, לרכך את קווי המתאר של הלסת ואף להקל על תסמינים של מצבים כמו הזעת יתר (הזעת יתר). יתר על כן, הזרקת בוטוקס היא מהירה ולא כרוכה בכאבים, עם תוצאות שנראות בדרך כלל תוך מספר ימים ממועד הטיפול

מתי לצפות לתוצאות?

בעוד שמטופלים מסוימים עשויים להבחין בשיפורים מיידיים במראה שלהם לאחר טיפול עם מזרק בוטוקס, ההשפעות המלאות מתגלות בדרך כלל תוך 7 עד 14 ימים. ככל שהשרירים נרגעים בהדרגה, קמטים וקמטוטים פוחתים, וחושפים עור חלק וצעיר יותר למראה. התוצאות נמשכות בדרך כלל שלושה עד ארבעה חודשים, ולאחר מכן ייתכן שיהיה צורך בטיפולים חוזרים כדי לשמור על תוצאות מיטביות.

טיפול באמצעות מזרק בוטוקס עושים רק במכון מורשה עם אנשי מקצוע מנוסים

אם החלטת שאת מעוניינת בטיפול עם מזרק בוטוקס, עלייך לוודא שהטיפול נעשה במכון מורשה עם אנשי מקצוע מנוסים.

בקרן ניחוחות את יכולה להיות רגועה. המכון שלנו מורשה לספק טיפולי בוטוקס, ואנו מקפידים על פרוטוקולי בטיחות מחמירים. צוות המומחים שלנו עבר הכשרה, ויש לנו ניסיון רב, כך שאת בידיים טובות.

לאנשי המקצוע המנוסים שלנו יש את המומחיות הדרושה כדי להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהתאים את תוכניות הטיפול בהתאם. אנו יכולים לקבוע במדויק את המינון ואת אתרי הטיפול המתאימים כדי להשיג תוצאות אופטימליות תוך הימנעות מטיפול יתר. בנוסף, צוות המכון שלנו מקפיד לטפל רק במקרים שבהם אין מניעה או אינדיקציה שמסכנת את המטופלות במכון.

יתר על כן, אנו משתמשים במוצרי בוטוקס איכותיים ואותנטיים שמקורם בספקים בעלי מוניטין.

לבסוף, אנו נותנים עדיפות לבטיחות ושביעות רצון מעל הכל. לשם כך אנו מספקים סביבה נוחה והיגיינית לטיפולים, ומציעים ייעוץ מקיף לפני הטיפול כדי לדון בציפיות ולטפל בכל דאגה. אנו מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות, יעילות ושביעות רצון ולידיעה שאת נמצאת בידיים של מומחים מוסמכים ששואפים לספק תוצאות בעלות מראה טבעי ועמיד לאורך זמן.

קחי את הצעד הבא לקראת התחדשות ומראה עור צעיר וחלק

אם הגעת עד כאן, את מוכנה להצעיר את מראה עורך עם טיפולי בוטוקס. אני מזמינה אותך  לפנות עוד היום לצוות המקצועי שממתין לך במרכז לאסתטיקה רפואית של קרן ליאני בן יעיש. צוות המומחים המנוסים שלנו כאן כדי לספק לך מידע נוסף, ייעוץ אישי והכוונה, כדי שתשיגי את התוצאות האסתטיות שאת מייחלת להן.

לכל גווני העור     ללא כאב וללא כוויות     מותאם לטיפול בילדים ונוער

לכל גווני העור     ללא כאב וללא כוויות     
מותאם לטיפול בילדים ונוער

תפריט נגישות

שאלון אבחון

טקסט

טקסט

#1D3461

טקסט

טקסט

#1D3461

התחילי

התחילי

השאירי פרטים להתייעצות עם קוסמטיקאית בחינם