חוה זינגבוים מוצרים

מבצע השבוע!

ערכת הבהרה חדשה
קרם הבהרה + מסכת ויטמין C במתנה

440.00

כל מוצרי חוה זינגבוים

חוה זינגבוים

חוה זינגבוים מוצרים

חוה זינגבוים הינה מהחלוצות ומהמובילות בארץ בתחום הקוסמטיקה והן בעולם כולו. היא מרצה מבוקשת ברחבי העולם, אוטוריטה בתחום הקוסמטיקה המתקדמת P.M.E ובעלת חברת קוסמטיקה מוכרת ומצליחה זה שנים בארץ ובעולם כולו. בנוסף לכך חוה זינגבוים אם לשישה ילדים וסבתא לחמישה נכדים.

חוה מתמחה בקוסמטיקה מתקדמת PME והראשונה בארץ שפיתחה את שיטת הטיפול פורצת הדרך בתחום האנטי אייג’ינג אשר מבוססת על תהליכים ביולוגיים שהעור עובר במהלך החיים. מדובר על אישה עוצמתית ביותר וגורו בעולם הקוסמטיקה אשר מעוררת השראה רבה בקרב קוסמטיקאיות בארץ ובעולם.

היא מהחלוצות הראשונות שפיתחו את מוצרי הדרמו קוסמטיקה במרכזי אסתטיקה מתקדמים שונים ופיתחה שיטת טיפול פורצת דרך אשר מבוססת על תהליכים ביולוגיים של העור וכוללת מוצרי חוה זינגבוים רבים אשר משווקים לא רק בארץ אלא גם לארה”ב ואירופה.

ראשית דרכה של חוה זינגבוים בחו”ל התחילה בארה”ב שם טיפלה בכוכבי הוליווד בקליניקה היוקרתית שלה. בשנת 1991, בארה”ב הבינה חוה זינגבוים שהמוצרים שלה הם לא עוד סתם מוצרים אשר משווקים מכוני יופי והחליטה לנסות את מזלה בארה”ב.

היא הייתה בין הראשונות בעולם שהשתלמו בבית חולים סקוט אנד וויט בטקסס במסלול התמחות בקוסמטיקה מתקדמת. היא צברה ידע רב בחדרי הניתוח ובמחלקות הדרמטולוגיה, כירורגיה פלסטית ואונקולוגיה. הודות לידע זה פיתחה את המתודולוגיה הדו עומקית שהיא שיטת טיפול פורצת דרך אשר בה כל שכבת עור מקבלת את מה שמגיע לה ודורשת טיפול ייחודי.

עם הידע הרב והכלים שרכשה חברה לד”ר דברה סרנוב ויחד הקימו השתיים בלונג איילנד את המחלקה הראשונה בעולם לטיפולי קוסמטיקה מתקדמת.

לאחר מכן hava zingboim פתחה קליניקה יוקרתית במרכז מנהטן ובו יישמה את שיטת הטיפול הדו עומקי. הרבה מפורסמים הגיעו לקבל טיפול בין שזה: דון גונסון, סילבסטר סטלון, מלאני גריפית ועוד.

לאחר ההצלחה בארה”ב החליטה לחזור לארץ ולפתוח את הקליניקה שלישית שלה אך הפעם בארץ בתל אביב.

בשנת 2004, פתחה מרכז הוראה ללימודי קוסמטיקה מתקדמת P.M.E שהכשיר והסמיך אלפי קוסמטיקאיות מוסמכות. שנה לאחר מכן ב-2005, הקימה את חברת הקוסמטיקה המתקדמת בשיתוף עם מכוני מחקר ומעבדות בארץ ובחו”ל. 

תכשירי הקוסמטיקה שלה כללו טכנולוגיות מתקדמות בעולם ואף היו נפוצים בתעשיות כמו: בנזואיל פרוקסיד או רטין A. עד היום החברה פיתחה מעל 150 מוצרים.

בשנים האחרונות מופצים מוצרי חוה זינגבוים אצל מעל 10,000 דרמטולוגים, פלסטיקאים ומכונים אסתטיים בארה”ב. בשנת 2013, יזמה עם פרופ’ אייל גור, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב, מערך לימודי לקוסמטיקאיות כדי להעניק להן את כל הכלים שהן צריכות לאיבחון כולל והתאמת טיפול מתאים בהתאם לפרופיל המטופל. בסיום לימודים מקבלות הקוסמטיקאיות תעודת השתתפות בקורס, העשרה חברתית יחד עם דיפלומה מטעם משרד הכלכלה.

בשנים האחרונות רשמה חוה זינגבוים מוצרים עם פריצת דרך עולמית עם פיתוח מוצרים, הקרם פרופסי חוה זינגבוים ופרופסי PROPHECY 2 – הקרם היחיד והראשון בעולם אשר משתמש בטכנולוגיה חדשיה אשר התגלתה באוניברסיטת בר אילן ומאפשרת שימוש בחומצה היאלורונית ממוזערת אשר חודרת לעור במריחה וללא צורך הזרקה.

תפריט נגישות

שאלון אבחון

טקסט

טקסט

#1D3461

טקסט

טקסט

#1D3461

התחילי

התחילי