דרמלוסופי מוצרים dermalosophy

דרמלוסופי מביאה איתה את הפיתוחים החדישים ביותר בעולם הקוסמטיקה המקצועית.
חברת Dermalosophy מפתחת נוסחאות, תוך ניצול פריצות דרך חדישות ומתקדמות ביותר בתחומי המדע, הכימיה וחקר העור. 

B-WHITE CREAM

בי-וויט קרם של חברת דרמלוסופי הינו הקרם היעיל ביותר שפותח עד היום לטיפול בהבהרה. בעל שתי פעולות: פירוק ומניעת הווצרות כתם. באמצעות שימוש בחומרי הבהרה חזקים ומרוכזים וכן שימוש במרכיב ייחודי המאפשר החדרה של שאר המרכיבים אל שכבות העור העמוקות, מקנה קרם זה תוצאות מצויינות לעור בעל גוון לא אחיד וכתמים.

  • SEBACIC ACID- ממתן יצור של פיגמנט (מלנין) חדש
  • TRANEXAMIC ACID- מבהיר כתם קיים
  • ELLAGIC ACID- מבהיר כתם קיים
  • MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE – חומר מבהיר
  • KOJIC ACID – חומר מבהיר
  • LICORICE ROOT EXTRACT – חומר מבהיר

ערכת אקנה Dermalosophy

ערכת אקנה של חברת דרמלוסופי מספקת לעור את מה שהוא צריך ומעניקה לו מראה בריא וחיוני יותר.
הערכה מכילה תכשירים פעילים בהתאם לסוג האקנה שממנה העור סובל ודרגת החומרה של
הבעיה ובנוסף להם, תמצאו בערכה מוצרי דרמלוסופי משלימים לטיפול בעור הבעייתי, כגון: קצף ניקוי, קרם לחות ומסנן קרינה.
מוצרי הערכה מכילים ויטמינים, חומצות חיוניות, חלבונים, נוגדי חמצון, תמציות צמחים ורכיבים נוספים לטיפול בבעיה.

ערכת הבהרה Dermalosophy

ערכת הבהרה של דרמלוסופי היא ערכה חדשה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים לטיפול בפיגמנטציה והיא מכילה חמישה מוצרים לטיפול ביתי
באמצעות סבון פנים, קרם לחות, קרם הגנה ועוד שני חומרים פעילים למניעת הופעת הפיגמנטציה והבהרתה. 
שימוש מתמיד במוצרים ישפר את העור שלך ויעניק לו גוון אחיד
וזוהר, ערכת ההבהרה של דרמלוסופי מומלצת בקרב קוסמטיקאיות מקצועיות אשר מטפלות בפגמי עור
שונים בדרגות שונות.

ערכת אנטי אייג'ינג Dermalosophy

הגעת לגיל שאפשר להתחיל ואת מחפשת מוצרים לטיפול אנטי-אייג’ינג? יש לנו את הפתרון בשבילך,
ערכת אנטי אייג’ינג שתעזור לעור שלך להיות בריא וזוהר, ערכת אנטי אייג’ינג של חברת דרמלוסופי היא ערכת טיפוח הכוללת שישה מוצרי טיפוח אשר משפרים את מראה העור
ומביאים לתוצאות מהפכניות ומשמעותיות בעור הפנים תוך שלושה שבועות לערך מרגע התחלת
הטיפול ובתנאי שהשימוש יהיה מוקפד, עקבי ומתמיד.

דרמלוסופי מוצרים

אם אתם סובלים מאקנה, פיגמנטציה, כתמים פוסט אקנתיים, כתמים, צלקות לאחר אקנה, בעיות עור שונות ועוד אתם חייבים להשתמש במוצרים דרמלוסופי dermalosophy, מדובר על מוצרים מתקדמים בתחום הקוסמטיקה המקצועית אשר עוזרים בבעיות עור שונות ומספקים לעור את כל הויטמינים, נוגדי החמצון, המינרלים ושאר החומרים שהוא זקוק להם כדי להיראות בריא ואסתטי.

קצת על מוצרי dermalosophy..

מוצרים דרמלוסופי הם מוצרי קוסמטיקה מתקדמים אשר עוזרים לפתור מגוון נרחב של בעיות עור שונות אשר משפיע לרעה על העור, בין שזה בנראות או במרקם העור עצמו. באמצעות מוצרים אלו אפשר לפתור בעיות עור שונות כמו צלקות אקנה, פצעוני אקנה, כתמים ועוד תוך מספר טיפולים ולקבל עור בריא ונטול כתמים או פצעונים. המוצרים מספקים לעור את כל החומרים שהוא זקוק להם ותורמים למראה בריא וצעיר יותר. באמצעות חומרים אלו אשר כוללים בין היתר: תמציות צמחים, חומצות שומן חיוניות, ויטמינים, מינרלים ועוד העור מבריא מהר ואף מקבל מרקם חלק וללא פצעונים אשר משפיע על הביטחון העצמי של המטופל.

אילו סוגי טיפולים אפשר לעשות עם מוצרי דרמלוסופי?

באמצעות מוצרי דרמלוסופי dermalosophy, ניתן לטפל במגוון בעיות עור שונות תוך מספר טיפולים ולראות תוצאות טובות כבר ממהטיפול הראשון. עם מוצרי דרמלוסופי ניתן לטפל בבעיות: אקנה, הזדקנות העור, חידוש העור, דרמלוסופי הבהרה, הבהרת כתמים, כתמים פוסט אקנתיים, צלקות לאחר אקנה, בעיות עור שונות ואף להגן על העור מפני נזקים חיצוניים שלא בשליטתנו. הטיפולים מותאמים למצב בריאותו וגילו של המטופל בהתאמה אישית. כל בעיית עור מותאם לה סוג טיפול שונה הכולל מוצרי דרמלוסופי מתאימים.

למי מתאימים מוצרי דרמלוסופי?

מוצרי דרמלוסופי מתאימים לכל מי שיש לו בעיות עור שונות בין שזה פצעי אקנה, צלקות, כתמים ובעיות עור שונות אשר מצריכות טיפול מתאימות. הודות לשיטות טיפול זאת אפשר לפתור מגוון בעיות עור שונות באמצעות התאמת טיפול מתאים ותוך זמן קצר.

היתרונות של המוצרים

למוצרי dermalosophy, ישנם לא מעט יתרונות על פני שיטות אחרות בשוק. מוצרים אלה כוללים מוצרים מתקדמים ביותר בתחום הקוסמטיקה אשר מטפלים במגוון נרחב של בעיות עור שונות שמוצרים רגילים אינם מסוגלים לטפל בהם בצורה טובה. יתרונות מוצרי דרמולוסופי כוללים: ויטמינים חיוניים לעור, מינרלים, נוגדי חמצון, חלבונים, תמציות צמחים, חומצות שומן חיוניות וכן מרכיבים פעילים שונים אשר עוזרים לטפל במהירות וביעילות בעור פנים בעייתי. מוצרים אלו נחקרו מדעית והם יודעים לטפל ולהבריא כל סוג עור עד לתוצאה מקסימלית. 

בנוסף לכך, מדובר על מוצרים אשר הונדסו מדעית במשך שנים ונתנו תוצאות טובות מבחינת הספיגה שלהם המהירה בעור. המוצרים מכילים מרכיבים פעילים מאוד אשר פועלים מתחת לפני השטח ומחדשים ומבריאים את העור בצורה מהירה ויעילה ביחס לתכשירים אחרים הקיימים בשוק. באמצעות שימוש באופן קבוע אפשר להשיג תוצאות טובות ויעילות ולהיפטר מבעיות מציקות שליוו אתכם שנים ושגרמו לחוסר ביטחון עצמי. המוצרים עצמם משווקים למכונים אשר הוסמכו לכך או לקוסמטיקאיות, וכך הם לא נגישים לכולם. הודות יתרונות אלה אפשר לקבל מוצרים סופר איכותיים ומקצועיים שמראים תוצאות מעשיות בשטח תוך זמן קצר, כך שניתן להנות מעור בריא, חלק ונטול בעיות לאורך זמן.

תפריט נגישות

שאלון אבחון

טקסט

טקסט

#1D3461

טקסט

טקסט

#1D3461

התחילי

התחילי