סקולפטרה Sculptra - העידן הבא ברפואה האסתטית כבר כאן!

סקולפטרה הינו חומר ביוסטימולטור המכיל מיקרו חלקיקים של חומצה פולילקטית המעודדת ייצור מחודש של סיבי קולגן באמצעות תהליך טבעי המופעל בעור התורם לשיפור מראה ואיכות העור.
ניחוחות גאים להציג את  הטיפול Sculptra – הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בהזרקות כבר כאן!!
 

למה סקולפטרה?

סקולפטרה הינו חומר ביוסטימולטור המכיל מיקרו חלקיקים של חומצה פולילקטית המעודדת ייצור מחודש של סיבי קולגן באמצעות תהליך טבעי המופעל בעור התורם לשיפור מראה ואיכות העור. טיפול זה משפיע לא רק על תסמיני הזדקנות העור אלא משפר את הגורמים האחראים לתהליכי ההתבגרות בעור. באופן זה Sculptra עוזר לשקם באופן טבעי והדרגתי את מיצוק עור הפנים, איכותו והחזרת הנפחים שאבדו, מותיר את העור בריא, חלק וצעיר יותר.

קולגן - המפתח לשיקום מבנה העור

בקליניקת ניחוחות אנחנו מטפלים עם סקולפטרה.

הקולגן עוזר בשמירה על יציבות העור ובמקביל שומר עליו חלק ועשיר בלחות. עם השנים עור הפנים נהיה דק יותר עקב איבוד סיבי קולגן. הלחות בפנים פוחתת בשל ירידה בכמות החומצה ההיאלורונית הטבעית שבו, ומיעוט ביצירת סיבי אלסטין, גורם לאיבוד גמישות העור. תהליכים אלו יאיצו את הופעת סימני ההזדקנות כגון: קמטים, יובש ופנים נפולות.

האזורים בגוף עליהם עובד Sculptra

בעוד שהשימוש בסקולפטרה מיועד בעיקר להצערת הפנים, ניתן להשתמש ב- Sculptra גם כדי לשפר את המראה של אזורים אחרים, כגון הידיים והמחשוף. הרבגוניות הזו הופכת את סקולפטרה לפתרון מקיף עבור אנשים המעוניינים לטפל באזורים נוספים בגוף.
 
סקולפטרה - Sculptra
סקולפטרה

תוצאות הדרגתיות וטבעיות

בניגוד לתיקונים מיידיים שעשויים לספק תוצאות זמניות, Sculptra נוקטת בגישה הדרגתית לחידוש העור. המיקרו-חלקיקים המוזרקים של חומצה פולילקטית פועלים כפיגום, וממריצים את ייצור הקולגן לאורך זמן. תהליך הדרגתי זה מאפשר תוצאות בעלות מראה טבעי המשתפרות במשך מספר חודשים.

המטופלים בסקולפטרה יכולים לצפות לתוצאות לאורך זמן רב!
 
ניתן לשמור על ההשפעות של Sculptra, לפחות 25 חודשים לאחר הטיפול האחרון ( כשנתיים!)
מה שמספק למטופלים תקופה משמעותית של התחדשות.
 
בניגוד לחומרי מילוי תת עורי אחרים המספקים נפח מיידי, Sculptra פועלת על ידי גירוי ייצור הקולגן בגוף,
שלוקח זמן עד שהשינויים גלויים.
 
סקולפטרה למעשה הופך אותך ליותר צעירה ומושכת!
סקולפטרה - קרן ניחוחות
סקולפטרה

תפריט נגישות

שאלון אבחון

טקסט

טקסט

#1D3461

טקסט

טקסט

#1D3461

התחילי

התחילי