סקולפטרה Sculptra - העידן הבא ברפואה האסתטית כבר כאן!

סקולפטרה הינו חומר ביוסטימולטור המכיל מיקרו חלקיקים של חומצה פולילקטית המעודדת ייצור מחודש של סיבי קולגן באמצעות תהליך טבעי המופעל בעור התורם לשיפור מראה ואיכות העור.

טיפולי Sculptra שפותחו מציעים גישה פורצת דרך להצערת עור הפנים, מעניקים את ההזדמנות להשיג תוצאות בעלות מראה טבעי ולהחזיר את שעוני הזמן כדי לתת מענה לאובדן נפח וסימני הזדקנות, והשיטה זכתה לשבחים על יעילותה ותוצאותיה הנראים לאורך זמן.

ניחוחות גאים להציג את  הטיפול Sculptra – הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בהזרקות כבר כאן!!
 

למי מתאימים טיפולי סקולפטרה?

טיפולי סקולפטרה מתאימים למי שמבקשות להחזיר נפח ומיצוק לעורן, במיוחד באזורים עליהן משפיע כוח הכבידה עקב הזדקנות העור או ירידה במשקל. המועמדות האידיאליות כוללות את מי שמבקשות לטפל בקפלי נזולה, קווי מריונטה ולחיים שקועות. עם זאת,

למי זה לא מתאים? טיפולי Sculptra לא יתאימו לאנשים עם זיהומי עור פעילים או היסטוריה של אלרגיות חמורות.

קולגן - המפתח לשיקום מבנה העור

בקליניקת ניחוחות אנחנו מטפלים עם סקולפטרה.

הקולגן עוזר בשמירה על יציבות העור ובמקביל שומר עליו חלק ועשיר בלחות. עם השנים עור הפנים נהיה דק יותר עקב איבוד סיבי קולגן. הלחות בפנים פוחתת בשל ירידה בכמות החומצה ההיאלורונית הטבעית שבו, ומיעוט ביצירת סיבי אלסטין, גורם לאיבוד גמישות העור. תהליכים אלו יאיצו את הופעת סימני ההזדקנות כגון: קמטים, יובש ופנים נפולות.

היתרונות של טיפולי Sculptra

אחד היתרונות המרכזיים של טיפולי Sculptra הוא יכולתם לספק שיפורים עדינים, אך משמעותיים, בעיצוב הפנים ובשיקום הנפח. על ידי גירוי ייצור הקולגן, סקולפטרה מסייעת לשפר את מיצוק וגמישות העור, וכתוצאה מכך מביאה למראה צעיר ומתחדש יותר. יתר על כן, הטיפולים דורשים זמן השבתה מינימלי, מה שמאפשר למטופלות לחדש את הפעילות היומיומית שלהן עם מינימום הפרעות.

סקולפטרה - Sculptra
סקולפטרה

תוצאות הדרגתיות וטבעיות

בניגוד לתיקונים מיידיים שעשויים לספק תוצאות זמניות, Sculptra נוקטת בגישה הדרגתית לחידוש העור. המיקרו-חלקיקים המוזרקים של חומצה פולילקטית פועלים כפיגום, וממריצים את ייצור הקולגן לאורך זמן. תהליך הדרגתי זה מאפשר תוצאות בעלות מראה טבעי המשתפרות במשך מספר חודשים.

המטופלים בסקולפטרה יכולים לצפות לתוצאות לאורך זמן רב!
 
ניתן לשמור על ההשפעות של Sculptra, לפחות 25 חודשים לאחר הטיפול האחרון ( כשנתיים!)
מה שמספק למטופלים תקופה משמעותית של התחדשות.
 
בניגוד לחומרי מילוי תת עורי אחרים המספקים נפח מיידי, Sculptra פועלת על ידי גירוי ייצור הקולגן בגוף,
שלוקח זמן עד שהשינויים גלויים.
 

סקולפטרה לפני ואחרי – מתי לצפות לתוצאות

בעוד שאנשים מסוימים עשויים להבחין בשיפורים ראשוניים זמן קצר לאחר הטיפול, ההשפעות המלאות של סקולפטרה לפני ואחרי מתגלות בדרך כלל בהדרגה במשך מספר שבועות עד חודשים ככל שייצור הקולגן עולה. מומלץ למטופלות לעבור סדרת טיפולים בהפרש של מספר שבועות על מנת להשיג תוצאות מיטביות. אורך החיים של התוצאות משתנה בהתאם לגורמים אינדיבידואליים כגון גיל, מצב העור וגורמי אורח חיים, אך מטופלים רבים נהנים מהיתרונות של Sculptra עד שנתיים או יותר.

האם Sculptra באמת יכולה להצעיר את עור הפנים ולגרום לך להיראות צעירה יותר ב- 10 שנים?

אמנם טיפולי סקולפטרה אינם יכולים להפוך באורח פלא את תהליך ההזדקנות או לגרום למישהי להיראות צעירה בעשור בן לילה, אך הם בהחלט יכולים לתרום למראה צעיר ומתחדש יותר לאורך זמן. Sculptra פועלת על ידי גירוי ייצור הקולגן הטבעי של הגוף, אשר ממלא תפקיד מכריע בשמירה על מיצוק העור, גמישותו ונפחו. ככל שאנו מתבגרים, ייצור הקולגן יורד, מה שמוביל להתפתחות קמטים, קמטים עדינים ורפיון עור.

על ידי מילוי קולגן שאבד, מזרק סקולפטרה עוזרת להחזיר נפח ולשפר את מרקם העור, וכתוצאה מכך מביאה למראה חלק יותר ומורם יותר. בעוד שמידת השיפור משתנה בין מטופלות שונות, רבות מדווחות על הפחתה ניכרת בהופעת הקמטים וקונטור פנים צעיר יותר לאחר שעברו טיפול של סקולפטרה.

האם הזרקת סקולפטרה עדיפים על פני שיטות אחרות?

בניגוד לחומרי מילוי עוריים מסורתיים, המספקים תוצאות מיידיות, סקולפטרה פועלת בהדרגה כדי להמריץ את ייצור הקולגן, וכתוצאה מכך יוצרת שיפור במראה הטבעי, במרקם העור ובגמישותו. גישה חדשנית זו מניבה תוצאות ארוכות טווח, שכן הקולגן החדש המיוצר ממשיך לחדש ולהחיות את העור לאורך זמן. בנוסף מציעה את היתרון של חומר ביולוגי ומתכלה שהגוף מכיר, ומצמצמת את הסיכון לתגובות שליליות או סיבוכים.

קחי את הצעד הבא לקראת חידוש העור ומראה צעיר יותר

אם את מוכנה להצעיר את המראה שלך ולהחזיר את השעון לאחור עם טיפולי סקולפטרה? פני עוד היום למרכז לאסתטיקה רפואית של קרן ליאני בן יעיש. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו כאן כדי לספק ייעוץ מומחה, הכוונה ומידע נוסף כדי לעזור לך להשיג את המטרות האסתטיות שלך. קבעי פגישת ייעוץ עוד היום וגלי את היתרונות המדהימים של הטיפול.

זה חיוני שיהיו ציפיות ריאליות כאשר שוקלים טיפולים למרות שהם יכולים לשפר משמעותית את המראה הכללי של העור וקווי המתאר של הפנים, הם לא בהכרח גורמים למישהו להיראות צעיר ב-10 שנים. עם זאת, עם טיפול עקבי ותחזוקה נאותה של טיפוח העור, Sculptra יכולה לעזור לאנשים להשיג מראה רענן ומתחדש שאכן עשוי להתגלח כמה שנים מהמראה שלהם.

יתר על כן, אורך החיים של התוצאות הוא גורם נוסף שיש לקחת בחשבון. בעוד שההשפעות הראשוניות עשויות להיות עדינות, תהליך גירוי הקולגן ממשיך לשפר את מראה העור לאורך זמן, עם תוצאות שנמשכות עד שנתיים או יותר במקרים מסוימים. שיפור מתמשך זה באיכות העור תורם לעור עור צעיר וזוהר יותר, ומשפר עוד יותר את ההשפעות המחדשות הכוללות של טיפולי סקולפטרה.

 

בסופו של דבר, המפתח להשגת תוצאות אופטימליות של הטיפול טמון בבחירת ספק מוסמך ומנוסה שיכול להתאים את הטיפול כדי לתת מענה לדאגות ולמטרות האישיות. על ידי ביצוע תוכנית ייעוץ וטיפול מקיפה, אנשים יכולים למקסם את היתרונות של Sculptra ולהשיג מראה צעיר ורענן יותר המשפר את היופי הטבעי שלהם.

 
סקולפטרה למעשה הופך אותך ליותר צעירה ומושכת!
סקולפטרה - קרן ניחוחות
סקולפטרה

תפריט נגישות

שאלון אבחון

טקסט

טקסט

#1D3461

טקסט

טקסט

#1D3461

התחילי

התחילי

השאירי פרטים להתייעצות עם קוסמטיקאית בחינם