הסרת שיער בלייזר בזכרון יעקב

סופרנו טיטניום - טכנולוגית הלייזר המתקדמת והיעילה ביותר בעולם!

הסרת שיער בלייזר בזכרון יעקב זה ניחוחות, מומחים מעל 12 שנה, עם אלפי לקוחות מרוצים!!

אצלנו בקרן ניחוחות – קוסמטיקאית בזכרון יעקב המטפלות עוברות השתלמויות ולימודים באופן קבוע וגאים להיות שגרירים מובילים של אלמה לייזר ונובה מדיקל. סופרנו טיטניום – Soprano Titanium, הינו הדגם המתקדם, הבטוח והחדש ביותר של אלמה לייזר וניחשב למכשיר הטוב בעולם להסרת שיער בלייזר.

הטיטניום הופך את חוויית טיפול
הסרת השיער בלייזר

ליעילה יותר, בטוחה יותר, מהירה יותר!

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד:

רבע שעה לייזר, מחר ים!

הסרת שיער בזכרון יעקב  – Soprano Titanium

אם אתם מחפשים להסיר שיער בזכרון יעקב, אנחנו ממליצים על הסופרנו מבית אלמה לייזר, מכשיר חדשני ואיכותי שיהיה יעיל, מהיר ונוח לשימוש, אתם חייבים לנסות את  Soprano Titanium, המכשיר המתקדם ביותר אשר הופך את הטיפול לפעולה נוחה ומהירה בצורה משמעותית לעומת המכשירים השונים שיש בשוק באמצעות הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר. עם סופרנו טיטניום, Soprano Titanium, תוכלו להסיר את השיער המיותר ללא כאבים בכל גווני העור.

סופרנו טיטניום – הדור הבא של מכשירי הסרת שיער

בקליניקת ניחוחות אנחנו מטפלים עם הסופרנו טיטניום ואתם תוכלו ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת וחדישה המאפשרת כמה פעולות יחדיו. בין הפעולות השונות תוכל ליהנות מהפעולות הבאות:

  • מגע קור רציף – במהלך הטיפול במכשיר תוכלו לקבל קירור רציף של העור באמצעות בקרת טמפרטורה במהלך הטיפול, וכך הודות לכך אפשר למנוע כוויות שונו ואף לשמור על חום נכון בשכבת הדרמיס לטיפול יעיל. הקור עוזרת ליהנות מהסרת שיער ללא כאבים כך שתוכלו להרגיש בטוחים לאורך ונינוחים לאורך הטיפול.
  • ספוט טיפולי נרחב – הודות לקוטר הספוט שהינו 4 ס"מ ניתן לקצר את הטיפול בארבעים אחוז.
  • גמישות ויעילות הטיפול – המכשיר כולל שתי ידיות לטיפול אשר מאפשר גמישות רבה במהלך הטיפול וכן חסכון בזמן וביעילות הטיפול.

יתרונות Soprano Titanium

בסופרנו טיטניום, תוכלו ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת וחדישה, עם שלושה אורכי גל שונים אשר פועלים בו זמנית. כל גל ממוקד בשכבות השונות של העור ומתמקד בחלקים האנטומיים השונים בתוך זקיק השערה. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות מטיפול מהיר, נוח ובטוח ללא כאבים ואשר מותאם אישית לצרכים האישיים שלכם. כמו כן, באמצעות המכשיר אפשר להגיע לאזורים קשים לגישה כמו הנחיריים, בין הגבות, אוזניים ועוד ואף להסיר שיער באזור האינטימי ללא כל בעיה. הטיפול מתאים לכל גווני העור גם לגוונים הכהים ביותר והוא כולל בקרת טמפרטורה לאורך כל הטיפול.

ניחוחות גאים להציג את סופרנו טיטניום הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בהסרת שיער בלייזר כבר כאן!!

היום לייזר מחר ים.